خرید پوکه تبریز

خرید پوکه تبریز

 
مجموعه مصالح ساختمانی حصارکی در زمینه پوکه تبریز فعالیت می کند و مرغوب ترین محصول را ارائه می نماید. برای خرید پوکه تبریز به این مجموعه مراجعه کنید. پوکه معدنی وزن پایین دارد و به همین دلیل بر روی آب شناور باقی می ماند و همین طور قابلیت عایق صدا، گرما و سرما مقاوم در مقابل آتش سوزی می باشد و می تواند مقابل حرارت زیاد تغییر شکل ندهد. بتون و مصالح تشکیل شده از پوکه معدنی دوام بالایی دارد. مجموعه مصالح ساختمانی حصارکی مصالح ساختمانی با کیفیت بالا و دریافت لیست قیمت مصالح ساختمانی را برای سازندگان ساختمان عزیز فراهم آورده است.

کاربرد پوکه معدنی تبریز


1- ساخت انواع بلوك‌هاي سيماني سبك ته باز و ته بسته با کیفیت بالا یکی از کاربردهای پوکه تبریز می باشد. ​
2- پنل‌هاي پيش ساخته نماي ساخماني با کیفیت بالا یکی از کاربردهای پوکه تبریز می باشد.
3- آجرهاي سبك در ابعاد مختلف با کیفیت بالا یکی از کاربردهای پوکه تبریز می باشد.
4- پنل‌هاي ديواري پيش ساخته با کیفیت بالا یکی از کاربردهای پوکه تبریز می باشد .
5- پنل‌هاي سقفي پيش ساخته با کیفیت بالا یکی از کاربردهای پوکه تبریز می باشد.
قابل توجه مشتریان عزیز مجموعه مصالح ساختمانی حصارکی در زمینه خرید و فروش پوکه فعالیت می کند. می توانید برای دریافت لیست قیمت مصالح ساختمانی به سایت مراجعه نمایید.
 

ویژگی های پوکه معدنی تبریز

ویژگی های پوکه  که آن را منحصر کرده است:
وزن مخصوص بسیار کم
مناسب جهت تولید بلوکهای سبک بتنی
سفيد رنگ و خالص
عایق بسیار مناسب حرارت و صوت
مقاوم در برابر آتش سوزی
در صورت احتیاج به مشاوره رایگان و خرید پوکه تبریز وخرید پوکه قروه با کیفیت بالا در خدمت شما سازندگان و مشتریان عزیز است. مجموعه مصالح ساختمانی حصارکی پوکه تبریزو در پخش مصالح ساختمانی را با بهره بردن از کارشناسان ماهر برای تشخیص کیفیت و با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات برای حمل و نقل آماده خدمت رسانی به مشتریان می نماید.

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image