خرید آجر

توصیه می شود دیوارهای آجری را در معرض سطح های ضد آب قرار ندهید. در حقیقت آنها از تعرق طبیعی آجر جلوگیری می کنند و مانع از پاکسازی آجر نمک های موجود در ملات می شوند.
برای دیوارهای خارجی استفاده از مصالح ساختمانی که عایق حرارتی مناسبی دارند و امکان تعرق مناسب وجود دارد ، لازم است ، برای دیوارهای داخلی یک ساختمان باید از محصولات ساختمانی استفاده شود که بتوانند گرما را ذخیره کنند. دیوارهای داخلی را می توان با خرید آجر نما جامد برای تضمین حفاظت از گرما استفاده نمود.

نحوه تولید آجر

آجرها از مخلوطی از خاک رس ، آب و ماسه ساخته شده است که بسته به نیاز به استفاده از آنها ، مواد مصنوعی نیز می توان اضافه کرد تا ویژگی های آنها تغییر کند. مخلوط آب ، خاک رس و ماسه با یک پرس مخصوص فشرده می شود و بسته به نوع آجر به دست آمده ، قطعات را با اندازه های مختلف خرد می کنید. با خرید آجرهای جامد معمولی ، انواع مختلفی از آجرهای توخالی از نوع استاندارد را  می تواند استفاده کنید. آجرهای متداول به راحتی رطوبت را جذب می کنند و در نتیجه می توانند توسط یخبندان خراب شوند. در نتیجه نمای خارجی ساختمانها که با آجرهای معمول ساخته شده اند باید با گچ محافظت شوند.

ساخت آجر دست ساز اگر به خوبی اجرا شود ، نیازی به نگهداری ندارد. در هر صورت ، توصیه می شود در مرحله ساخت ، کلیه اقدامات لازم را انجام دهید تا این آجرهای خارق العاده بتوانند خصوصیات زیبایی و قابلیت اطمینان و دوام خود را در طول زمان حفظ کنند.

خرید آجر و استفاده از آن ها با جداسازی از تماس آن ها با زمین و برخورد مستقیم باران باعـث تخریب مصالح می شود ، بنابراین توصیه می شود در انتهای هر روز کاری ، دیوارها را بپوشانید.

نصب: توصیه می شود از ملات هایی پلاستیکی ، چسبنده و الاستیک استفاده کنید ، با این کار مراقب باشید که از افزودنی هایی که باعث پدیده های تبخیر می شوند ، استفاده نکنید که از بین بردن آنها دشوار است. در حین اجرا و نصب آجر توصیه می شود آجرها را با قلم مویی خشک ، تمیز کنید. اگر به رغم مراقبت های انجام شده ، نتیجه مطلوب حاصل نشده باشد ، باید دیوار را با استفاده از محلول آب و اسید هیدروکلریک (نسبت 10: 1) شستشو فراوان دهید ، تمیز کنید.

انواع آجر:

آجر نما دکوراتیو

آجرهای پخته شده

خرید آجر


درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image