خرید سیمان پاکتی در تهران

سیمان پاکتی در تهران

بسته بندی سیمانی از نظر محافظت از محصول ، ظاهر قفسه ، ازاهداف پایداری یک عامل مهم برای تولید کنندگان و فروشندگان سیمان است. خرید سیمان پاکتی کار را برای شما راحت می کند.
 
انتخاب سیمان در کیسه های پلاستیکی و خرید سیمان پاکتی یک انتخاب منطقی است بسته بندی کاملاً اتوماتیک در پلاستیک از نظر فنی چیز ساده ای نیست. اگر به پرکننده های شیر در کارخانه های سیمان توجه کنید ، مشخص می شود که بسته بندی سیمان کار آسانی نیست. این محصول درون کیسه فشرده می شود ، در حالی که کیسه ها به صورت گرد ساخته شده اند تا حداکثر مقدار محصول با هوا داخل آن قرار گیرد. سپس کیسه ها مسطح می شوند تا هوا از بسیاری از سوراخ های داخل کیسه فرار کند و کیسه ها را می توان روی یک پالت قرار داد. این روند با یک کیسه پلاستیکی بسته به خوبی کار نمی کند. هوای خارج از محصول
مخلوط باعث ورود هوا می شود که قادر به فرار نیست.

مزایای خرید سیمان پاکتی

 
با خرید سیمان پاکتی در تهران مزایا ی زیر را شامل می شوید که باعث می شود بسته بندی سیمان ها کیفیت بالا تری داشته باشند :
 
یک کیسه سوراخ دار با دهانه های کوچک تا هوا فرار کند اما آب نیز می تواند وارد شود. از این رو معمولاً از این نوع کیسه ها برای سیمان خالص استفاده نمی شود.
 
یک کیسه هزارتوی ، یک تکنیکی است که در آن کیسه باز می شود تا هوا بتدریج فرار کند و آب نتواند به کیسه نفوذ کند.
 
کیسه ای کاملاً آب بندی شده که پس از بسته شدن قابل جدا شدن نیست. هوا قبل از بسته شدن کیسه (درصد خلاء) برداشته می شود.
 
آزمایشگاه های کارخانه سیمان با انجام آزمایشات مکرر شیمیایی و فیزیکی ، هر مرحله از ساخت سیمان پاکتی را بررسی می کنند. آزمایشگاه ها همچنین محصول نهایی را تجزیه و تحلیل کرده و آزمایش می کنند تا اطمینان حاصل شود که از تمام مشخصات صنعت مطابقت دارد.
خرید و فروش سیمان پاکتی در شرکت مصالح ساختمانی حصارکی با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به ما در ارتباط باشید.

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image