خرید پانل پیش ساخته گچی

خرید پانل پیش ساخته گچی

برای دیوار کشی های سریع معمولا دیگر از آجرها استفاده نمیکنند و اغلب اوقات سعی میکنند که از دیوار پیش ساخته گچی استفاده کنند این نوع از دیوار پیش ساخته از گچ ساخته شده است و بسیار سبک است عمدتا وقتی میخواهند قسمتی از یک فضا را از هم جدا کنند با دیوار پیش ساخته گچی این کار را انجام میدهند دیوار گچی یکسری ابعاد معین و مشخصی دارد و معمولا بر حسب نیاز این ابعاد وجود دارد یک مثال بارز از کاربرد دیوار پیش ساخته استفاده از آن در جهت ساخت یک انباری نقلی میباشد که در پشت بام و یا در پارکینگ ها و حیاط منازل ساخته میشود.

دیوار پیش ساخته گچی به شکل تایل میباشد و دارای شیارهای نر و مادگی است تا در روی یکدیگر سوار شوند تعداد تایل ها مهم نیست هر تعدادی که میخواهید میتوانید دیوار پیش ساخته را روی هم سوار کنید برای ساخت یک اتاقک پیش ساخته و یا دیوار بوسیله دیوار پیش ساخته گچی نیازی به تیر آهن و چهارچوب نیست و اسکلت اولیه و یا همان فوندانسیون نیاز ندارد چون این دیوار بسیار ایمن طراحی شده است و مقاومت بالایی را در برابر ضربه و ارتعاشات دارد.
 
 
نصب دیوار پیش ساخته گچی

پس از نصب دیوار پیش ساخته گچی کافیست که درزهای آن را با گچ بپوشانید و بوسیله یک ماله و کارتک سطح آنرا صاف کنید تا به طور کاملا صاف و صیقلی و هموار شود.دقت داشته باشید که هنگام نصب دیوار پیش ساخته گچی این کار را با دقت لازم انجام دهید تا دیوار شما کج بالا نرود چون کج بودن ممکن است پس از مدتی موجب واژگونه و ریختن دیوار گردد پس اگر تجربه ای در نصب ندارید خواهشا این کار را نکنید و آنرا به یک اوستا بنا و معمار بسپارید درست است که دیوار پیش ساخته گچی یک محصول ساده است و نیازی به زیر کاری و اسکلت سازی ندارد اما استاندارد های خاص خود را دارد و نحوه بکارگیری آن هم اصول و قوائد خاص خود را دارد اما مهمترین مسئله در مورد دیوار کشی با اسن محصول کف زمین است سطح مکانی که شما میخواهید دیوار پی ساخته را روی آن قرار دهید باید مسطح و صاف باشد و پستی بلندی نداشته باشد.در داخل برخی از دیوار های پیش ساخته گچی یونولیت نسوز قرار گرفته است تا یک لایه عایق حرارتی و صوتی را ایجاد کند و اصطلاحا به آن دیوار پیش ساخته گچی فوم دار گفته میشود.
پانل گچی یا دیوار های گچی پیش ساخته از مخلوط گچ و آب تولید می شود که دانه های گچ آن ریز تر از گچ های ساختمانی است. این پانل ها به شکل مکعب مستطیل و دارای سطح صاف هستند که به راحتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

ویژگی ها و مزایای دیوارگچی :
1. سبکی ،
2. نصب سریع و آسان ،
3. صرفه اقتصادی ،
4. افزایش سطح مفید ،
5. سهولت لوله گذاری و جا سازی کلید و پریز

کاربرد بلوک گچی
بلوک گچی را برای دیوارهای توپر و برخلاف صفحات گچی استفاده می کنند و بیشتر برای جداسازی داخل ساختمانها و دیوارهای غیرباربر میباشد. این دیواره ها جهت جدا سازی فاصله بین دو فضا در ساختمان بکار می روند .
كاربرد عمده بلوك هاي گچي در ساخت تيغه هاي غيرباربر يا پوشش مستقل ديوار و محافظت ستون ها، چاه آسانسور، چاه مربوط به تأسيسات و غيره در برابر آتش است.

مصالح ساختمانی هادی حصارکیدرباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image