خرید سیمان

خرید سیمان

سیمان به ماده ای گفته می‌شود که برای چسباندن مصالح مختلف به یکدیگر از قبیل سنگ و شن ، ماسه ، آجر و غیره بکار می‌رود و ترکیبات اصلی این سیمان از مواد آهکی است. سیمانهای آهکی معمولا از ترکیبات سیلیکات و آلومینات های آهک تشکیل شده‌اند که هم به‌صورت طبیعی یافت می‌شوند و هم قابل تولید در کارخانجات سیمان‌سازی هستند.
سیمان در تماس با آب سخت تر می گردند. محصولات سیمانی در برابر فشار مقاوم هستند ولی در برابر نیرو های کششی توان ناچیزی از خود نشان می دهند.
سیمان انواع مختلفی دارد :سیمان سفید سیمان سیاه که هر دو به صورت فله ای و سیمان پاکتی عرضه میشود .

سیمان سفید :برای سفید شدن سیمان و تولید سیمان سفید سولفات آهن و منیزیم از سیمان حذف می شود و از سوخت مناسب و بدون دوده استفاده شود. سیمان سفید عموما مورد استفاده های تزئینی قرار می گیرد و به علت قدرت بالایی که در چسبندگی دارد برای شکاف دیوارها و یا حتی شکاف ظروف سفید رنگ استفاده میشود .

از سیمان سفید در تولید انواع سیمان های رنگی هم استفاده می شود.اصولا سیمان سفید در مکان هایی که نیاز به نمای سفید می باشد استفاده می شود. قیمت سیمان سفید حدود دو برابر سیمان معمولی است،
سیمان سیاه:یکی از کاربردهای سیمان سیاه برای بتن ریزی است.در واقع در مرحله سفت کاری ساختمان ، ابتدا بتن ریزی انجام میگیرد که عمده مصالح استفاده شده در آن سیمان سیاه است.از سیمان سیاه برای کار در پل ها ، تونل ها ، کارهای دریایی و بنادر و مکان های که خورندگی بسیار دارند استفاده میشود.
شرکت حصارکی , عرضه کننده انواع سیمان ارزان (سیمان سفید , سیمان سیاه , سیمان پرتلند و ...) در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
جهت سفارش با شماره زیر تماس حاصل نمایید .
09121500027 - 021-44854255

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image