فروش پودر سنگ

فروش پودر سنگ

پودرسنگ به مواد پودری‌شکل و بسیار ریزی گفته می‌شود که از سنگ‌ها که بر اثر نیروی سایش یخچال‌ها بر کف یخچال به‌وجود می‌آید . مصالح ساختمانی حصارکی تولید کننده انواع پودر سنگ با کیفیت و قیمت مناسب در تهران به مشتریان عرضه مینماید .
پودر سنگ این شرکت به دلیل کیفیت عالی و ممتاز آن، دارای چسبندگی فوق العاده می باشد. فروش انواع پودرسنگ ممتاز و درجه یک به صورت فله ای و کیسه ای در مصالح ساختمانی حصارکی.

مصالح ساختمانی حصارکی انواع مختلفی پودر سنگ تولید میکند از جمله :
پودر سنگ جوشقان
پودر سنگ ساوه
پودر سنگ قم
بیشترین کاربرد پودر سنگ در صنایع ساختمانی سازی میباشد که از آن برای ترکیب با سایر مصالح ساختمانی مانند سیمان, گچ, سیمان سفید و ... استفاده می شود .

پودر سنگ دارای چسبندگی زیادی است و مانع از ترک خودرن سیمان میشود .

استفاده پودر سنگ در نمای ساختمان میباشد و همچنین استفاده پودر سنگ در دوغاب کاری موزاییک - کاشی - سرامیک ، است .

برای تولید صنعتی پودر خاک سنگ از دستگاه ها و ماشین آلات سنگ کوبی استفاده می شود که با استفاده از فک های قدرتمند اقدام به خردایش سنگ های مختلف می نماید.

جهت تهیه انواع پودر سنگ و اطلاع از قيمتها با مصالح ساختمانی حصارکی تماس بگیرید.
09121500027 - 021-44830183
 

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image