خرید گچ

خرید گچ

حصارکی تولید کننده انواع گچ ساختمانی ،گچ سفید کاری ،گچ زیرکار ،گچ سمنان،و... میباشد .حصارکی گچ را به صورت پاکتی و فله ای به مشتریان عرضه مینماید .

کاربرد گچ برای مصارف ساختمانی : برای اندود ، سفید کاری ، تولید قطعات پیش ساخته و گچبری های تزئینی ، عایق صوتی و حرارتی ، مجسمه سازی و … به کار می رود .

گچ مصالح ساختمانی است که برای پوشش حفاظتی و / یا تزئینی دیوارها و سقف ها و برای قالب بندی و ریخته گری عناصر تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد. گچ می تواند نسبتا راحت با ابزارهای فلزی یا حتی کاغذ شانه ای کار کند و می توان آن را در محل یا به صورت پیش ساخته قالب بندی کرد که با چسب قرار داده می شود.

گچ بر حسب کاربرد در انواع و اقسام گوناگونی یافت و عرضه می شود.مانند:

گچ خاک
گچ خاک گچ مخصوص زیر کاری است که به عنوان لایه اول گچ کاری مورد استفاده قرار می گیرد.


گچ سفیدکاری
این نوع گچ به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد نیاز به زیرسازی خاصی ندارد. تنها می بایست که سطح موردنظر عاری از گرد و غبار و چربی باشد. از گچ سفید می توان در اندودکاری و سفیدکاری ساختمان استفاده کرد. گچ سفید مخصوص لایه نهایی گچ کاری و پرداخت می باشد.

ویژگی های گچ کاری
•عایق گرما و سرما
•ضد حریق
•قابلیت رنگ پذیری
•ایجاد سطوح صاف و هموار
•عدم مقاومت در برابر رطوبت
•قابلیت ترکیب با پودرهای رنگی

گچ تنها ملاتی است که پس از سخت شدن، در حدود یک درصد افزایش حجم پیدا می کند.

جهت خرید گچ از مصالح ساختمانی حصارکی با شماره زیر تماس حاصل نمایید .
09121500027 - 021-44854255

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image