طراحی سایت
پنجشنبه 2 فروردين 1397.
تاریخ شمسی :

آشنایی با مصالح نوین در ساختمان


 

 ورمیکس Vermix‏

ورمیکس ملات خشک ،نیمه آماده با پایه معدنی ورمیکولیت می باشد.تمامی اجزاء تشکیل دهنده ورمیکس دارای پایه معدنی،فاقد نیدروکربور بوده و به دلیل عاری بودن از آزبست هیچگونه خطر زیست محیطی ندارد از هیچگونه رزینی وپلیمری در آن استفاده نشده است این محصول به سه گونه اصلی ،ورمیکس با پایه گچی برای اندود سطوح داخلی ورمیکس با پایه سیمانی برای اندود سطوح خارجی بنا : ورمیفایر برای پوشش ضد حیق ساختمانی وصنعتی می باشد ورمیکس یک محصول کاملا ملی و ایرانی می باشد که نیاز به خروج ارز نو ندارد.

این محصول را می توان در ساختمان های در حال ساخت و یا قدیمی اجرا نمود.بعد از سفت کاری ( بر روی سفال ، بلوک سیمانی، آجر و...) اجرای می شود ونیازی به استفاده از گچ وخاک نمی باشد. اجرای آن نیاز به تیم تخصصی اجرایی و تجهیزات نصب ندارد وتوسط گچ کار با سیمان کار ساختمانی قابل اجرا می باشد.ورمیکس مخلوطی آماده است که فقط به زمان اجرا با آب مخلوط شده وبه طور (تخته ماله) بر روی دیوار، کف وسقف کشیده می شود. روش دیگر اجرای آن ،توسط پمپهای پاششی می باشد که سرعت اجرا را بسیار افزایش می دهد. به نسبت گچ ، خاک از پرت مصالح کمتری برخوردار است وپس از گیرش کامل ،به دلیل تولید یک سطح روغنی،از رنگبری کمتری نسبت به گچ برخوردار است .
لایه ورمیکس اجرا شده میتواند بعنوان یک عایق حرارتی از انتقال حرارت بصورت رسانایی جلوگیری نموده و بدینوسیله بیش از 50٪ در انرژی صرفه جویی نمود. مقاومت حرارتی هر سانتیمتر ورمیکس 0.1 W/m^2K می‌یاشد در صورتی که مقاومت حرارتی گچ و خاک برابر1 W/m^2K معادل 10 برابر می‌باشد.

اطلاعات تماس

آدرس:
پونک،سیمون بولیوار،خیابان سجاد،کوچه اول بعد از کارواش سجاد انتهای کوچه پخش مصالح حصارکی
تلفن:
44854255- (021)
فکس:
44830183(021)
همراه:
09121500027
وب سایت:
www.hesaraki.co
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره پخش مصالح حصارکی

شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی مفتخر است با سابقه ای در حدود ده سال در عرصه توزیع انواع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، اهک ، قیر ، یونولیت و ... با خدماتی نوین در خدمت همشهریان عزیز و هموطنان گرامی می باشد

 " افتخار ما رضایت مشتریان گرامی ماست "

    

 


جدول لینک های مرتبط