دیوار فوق سبک بتنی والکریت Wallcrete

دیوار فوق سبک بتنی والکریت Wallcrete

دیوار پیش ساخته والکریت که بتنی بوده و وزنی سبک دارد, به عنوان عایقی در برابر حرارت ، گرما و صوت می باشد. و به دلیل وزن پایین آن سبب کاهش وزن اسکلت ساختمانی میشود و در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد شد. از دیگر خصوصیات دیوار والکریت می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1. تسریع در سرعت اجرای عملیات ساختمانی
2. کاهش روند اجرای پروژه بر اثر بزرگی ابعاد پروژه
3. دارابودن قابلیت شیارزنی و ایجاد سوراخ
4. حذف کردن گچ و خاک به کار برده شده در پروژه
5. استقامت و استحکام سازه در برابر زلزله بدون احتیاج به مش فولادی با دارا بودن الیاف پلیمری
6. کاهش بیش از اندازه پرت محصول
7. کاهش چند برابری استفاده از آب در ساخت سازه
8. عدم استفاده از نعل درگاه و وال پست
ویژگی های پانل بتنی فوق سبک والکریت:
1. دیوار بتنی والکریت به دلیل توپر بودن و همچنین مواد استفاده شده در آن دارای ویژگی های برش زنی و شیار زنی است و به آسانی می توان تمامی ابزار و وسایل الکتریکی و مکانیکی را از آن عبور داد.
2. نحوه چینش دیوار پیش ساخته بتنی بر روی یکدیگر با استفاده از نوعی چسب مخصوص صورت می پذیرد در نتیجه نیازی به کارگیری کمترین مقدار آبی در ساخت نمی باشد. و همین روند اجرای کار باعث می شود در زمان صرفه جویی شده و هزینه بسیار کمی برای ان صرف خواهد شد. و مهم تر از آن تمیزی محیط کار است که بدون تولید هیچگونه ضایعاتی در کار صورت پذبرد.
3. ابعاد مناسب و و وزن پایین این دیوار باعث می شود تا انجام یک پروژه برای یک گروه 3 نفره روزانه 45 تا 60 متر مربع به طور میانگین باشد.
4. پایین بودن وزن این دیوار که حدودا وزن آن به 600 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد منجر به سهولت و آسانی در حمل و نقل و ساخت دیوار و بهینه سازی عملکرد خواهد شد.

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image