پوکه

پوکه

پوکه ها سنگ دانه هایی هستند که یا بصورت طبیعی بدست می آیند که پوکه معدنی نامیده میشوند یا بصورت فرآوری شده که پوکه صنعتی نامیده میشوند و دارای وزن کمی می باشند. اين دانه ها ميتوانند به تنهايی به عنوان پرکننده فضاهای خالي به منظور کاهش وزن، عايق کاری حرارتی و صوتي و نظیر آن استفاده شوند، کاربرد آنها در ساخت دیگر فرآورده های سبک مانند انواع بتن های سبک ، ملات ها و اندودها، فرآورده های قيری، خاک کشاورزی و … است.
پوکه صنعتی :
پوکه صنعتی با استفاده از مواد طبیعی و بعد از فرآوری ماده سبک پوکه‌ای  به عنوان سبکدانه رسی منبسط در کارخانه های  صنعتی تولید می شود و از انبساط خاک رس در کوره‌های گردان با دمای بالای 1200 سانتیگراد تهیه می‌شود و به شکل مدور و گرد است.

ویژگی پوکه های صنعتی

پوکه های صنعتی وزن بسیار کمی دارند.
  • پوکه های صنعتی عایق صدای خوبی هستند بطوری که صداهای داخل ساختمان در بیرون درج پیدا نمی کند.
  • پوکه های صنعتی هنگام ترکیب با دیگر مصالح نتیجه خوبی خواهند داشت.
  • غیر قابل فاسد شدن هستند.
  • در برابر آتش مقاوم هستند.
  • در انواع مختلف ملات امکان کارپذیری را دارند.
  • دوام و پایداری شیمیایی بالایی دارند.
  • هدایت حرارتی پایینی دارند.
پوکه معدنی :        
پوکه معدنی ماده ای سبک است که وقتی گدازه های آتشفشانی درطول سالیان زیاد در سطح زمین سرد می شوند به شکل دانه های متخلخل بوجود می آیند که دارای چگالی کم ، رسانایی ضعیف ،غیرقابل احتراق بودن ،خنثی بودن هستند و همچنین قابلیت جذب زیادی دارد و به همین دلیل در صنایع زیادی کاربرد دارد از جمله استفاده در کشاورزی ،سدها و پلها ،شیب بندی بامها ، تولید قطعات و بتن ها ،عایق برای موتورخانه ها ،سردخانه ها ، گرمخانه ها و...
شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی پوکه قروه را به قیمت مناسبی عرضه میکند.

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image