طراحی سایت
پنجشنبه 2 فروردين 1397.
تاریخ شمسی :

بتن با مقاومت بالا در استان اصفهان تولید خواهد شد


 زیرساخت ها وسرمایه ملی درکشور به دلیل وجود مخاطرات طبیعی مانند زلزله مورد تهدید واقع می شوند که در این زمینه کیفیت انواع مصالح ساختمانی ، از آهک و گچ و سیمان و آجر و ... تاثیر گذار است. خصوصا مهم تر از همه این مصالح کیفیت بتن است که بسیار حائز اهمت است.

فروش مصالح درغرب تهران

محمد شکرچی زاده در نشست مشترکی با نهادهای دولتی و خصوصی اصفهان با اشاره به وظایف مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی اظهارکرد: « یکی از وظایف مهم واساسی این مرکز، ارتقاء کیفیت ساخت وساز درحوزه ساختمان ها و زیرساخت های مرتبط با حمل ونقل در کشور است که یکی از اقلام بسیار مهم که مورد استفاده قرار می گیرد بتن است.»

با توجه به تجارب فروان در استان اصفهان، بتن با عنوان1404 که بتن هایی با مقاومت 50 مگا پاسکال یا 500 کیلوگرم بر سانتی مترمربع هستند ، تولید واجرا خواهد شد که در مرحله نخست بتن با مقاومت 350 مگاپاسکال یا 350کیلوگرم بر سانتی مترمربع تولیدخواهد شد که این حرکت می تواند زمینه ساز یک حرکت ملی درکشور باشد.

سالانه به ارزش بیش از 6 میلیارد دلار بتن در کشور تولید می شود که درصورت ارتقا کیفیت، بهره برداری بهتری از فضای ساختمان خواهد شد و انرژی مصرفی نیزکاهش می یابد و این حرکتی در راستای توسعه پایدار است.

برای تولید بتن با مقاومت وکیفیت بالا لازم است تا مراحل کنترل ونظارت برمراحل تولید بتن افزایش پیدا کند وساز و کارلازم برای تولید بتن با این مشخصات در سطح پروژه های استان اصفهان استفاده شود که این امر خود شامل دواقدام اساسی می باشد که شامل امکان تولید بتن با کیفیت بالا و امکان نظارت بر تولید آن است.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به استانداردهای لازم، آزمایشگاه ها ابزارهایی هستند که می توانند کنترل لازم را داشته باشند و با هماهنگی هایی که بین سه دستگاه راه وشهرسازی، اداره استاندارد و نظام مهندسی فراهم می گردد این امر مهم انجام خواهد گردید.
وی افزود: قرار است تفاهم نامه ای بین اداره کل راه وشهرسازی، اداره کل استاندارد و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان تنظیم شودد تا نظارت بیش از پیش بر روی مراحل تولید بتن ایجاد شود و در این زمینه با شناسایی تولیدکنندگان نمونه ومورد تایید سه دستگاه گواهینامه ای به این آزمایشگاه ها ارائه شود.

سایر اخبار :

دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن، سیمان و متالورژی و صنایع وابسته کیش - 6 تا 9 بهمن 94 جزیره کیش

49 درصد مصالح ساختمانی تولید شده در استان اردبیل نشان استاندارد دارند

اطلاعات تماس

آدرس:
پونک،سیمون بولیوار،خیابان سجاد،کوچه اول بعد از کارواش سجاد انتهای کوچه پخش مصالح حصارکی
تلفن:
44854255- (021)
فکس:
44830183(021)
همراه:
09121500027
وب سایت:
www.hesaraki.co
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره پخش مصالح حصارکی

شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی مفتخر است با سابقه ای در حدود ده سال در عرصه توزیع انواع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، اهک ، قیر ، یونولیت و ... با خدماتی نوین در خدمت همشهریان عزیز و هموطنان گرامی می باشد

 " افتخار ما رضایت مشتریان گرامی ماست "

    

 


جدول لینک های مرتبط