طراحی سایت
پنجشنبه 2 فروردين 1397.
تاریخ شمسی :

بخشی از وظایف اداره صنعت، معدن و تجارت، کمیسیون نظارت است


 بیش از سی فقره معدن فعال در زمینه مصالح ساختمانی و غیر فلزی در برخوار در حال فعالیت است و حدود ۲۵ معدن شن و ماسه نیز در شهرستان برخوار وجود دارد.

bg-2

 یک بخشی از وظایف اداره صنعت، معدن و تجارت، کمیسیون نظارت است، رییس کمیسیون و نظارت شهرستان، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت است، اعضای کمیسیون نظارت نیز شامل: رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فرمانده انتظامی یا رییس پلیس اطلاعات و امنیت، رییس شورای اسلامی شهرستان، رییس اداره مالیاتی، رییس بسیج اصناف، رییس و نایب رییس اتاق اصناف و نماینده تام الاختیار فرماندار هستند که این کمیسیون مطابق با فصل ششم قانون نظام صنفی ماده ۴۸ شکل می گیرد.

بر طبق قانون، برقراری ارتباط و ایجاد هماهنگی بین اتحادیه ها و اتاق اصناف شهرستان با سازمان ها و ادارات دولتی در راستای وظایف و اختیارات آن ها، نظارت بر اتحادیه ها و اتاق اصناف شهرستان از نظر تطبیق اقدامات اتحادیه ها و اتاق اصناف با قوانین و مقررات، از وظایف کمیسیون نظارت است.
 

طبق قانون برای اتحادیه ها و اتاق اصناف یکسری شرح وظایف و حدود و اختیارات مشخص شده که بررسی عملکرد آن ها طبق شرح وظایفشان بر عهده کمیسیون نظارت است. به عنوان مثال یکی از وظایف اتحادیه ها صدور پروانه کسب است که صدور پروانه کسب آیین نامه ای به نام آیین نامه نحوه صدور و تحویل پروانه کسب دارد بنا بر این؛ این که اتحادیه طبق این آیین نامه اقدام به صدور پروانه کسب بکند یا نه، مرجع نظارت آن، کمیسیون نظارت است.

مقالات :

تاریخچه سیمان پرتلند

آشنایی با کاربردهای سنگ های ساختمانی

کاشی چیست ؟ سرامیک چیست ؟

اطلاعات تماس

آدرس:
پونک،سیمون بولیوار،خیابان سجاد،کوچه اول بعد از کارواش سجاد انتهای کوچه پخش مصالح حصارکی
تلفن:
44854255- (021)
فکس:
44830183(021)
همراه:
09121500027
وب سایت:
www.hesaraki.co
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره پخش مصالح حصارکی

شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی مفتخر است با سابقه ای در حدود ده سال در عرصه توزیع انواع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، اهک ، قیر ، یونولیت و ... با خدماتی نوین در خدمت همشهریان عزیز و هموطنان گرامی می باشد

 " افتخار ما رضایت مشتریان گرامی ماست "

    

 


جدول لینک های مرتبط