انواع گچ

انواع گچ ساختمانی

گچ کاری فرآیندی است که با استفاده از آن سطوح درشت سقف های دیواری ارائه می شوند تا سطح سقف و دیوار صاف شود. گچی که برای ساختمان ها استفاده می شود از سنگ گچ موجود در طبیعت تهیه می شود. سنگ گچ دارای بافت بلوری است و از لایه های ضخیم تشکیل شده که بعد از استخراج و فرآوری به پودر گچ ساختمانی تبدیل می شود. بعد از استخراج ، این سنگ داخل کوره 180 سانتی گراد گذاشته می شود تا حرارت موجب از بین رفتن تبلور سنگ گچ شود و آب آن را تبخیر می کند و پودر گچ به دست می آید . در این فرایند هیچ مواد دیگری به آن اضافه نمی شود .
 

انواع گچ مصالح ساختمانی حصارکی :

گچ
قیمت گچ و خاک
کار گچ کاری، ساختمانی یا تزئیناتی است که با انواع گچ انجام می شود ، مانند لایه ای از گچ بر روی یک دیوارپوش داخلی یا خارجی ، یا قالب های تزئینی گچ بر روی سقف ها یا دیوارها.

خصوصیات بهترین گچ ها :

عایق گرما
ضد حریق
گچ های تقویت کننده
چه برای ساخت محیط های جدید باشد یا چه برای صرف نوسازی ، استفاده از گچ برای سطوح دیوار ضروری است. گچ یک پوشش معدنی از دیوارها است. با ضخامت متغیر ، از چند میلی متر تا چند سانتی متر استفاده می شود ، تا سطح را صاف شود
استفاده مکرر از گچ به عنوان یک نوع روکش به علت کم هزینه بودن، سرعت آماده سازی آن و سهولت استفاده از گچ است.
اولین لایه در تماس با سنگ تراشی به عنوان پوشش خراش نامیده می شود. و وظیفه پشتیبانی ، تراز کردن و تنظیم میزان جذب آب سطوح را دارد.
لایه میانی به صورت فرش تعریف شده است و عملکرد یک پوشش کاملاً مناسب را دارد. برای اطمینان از فشردگی مناسب و کمتر ترک خوردن دیوار است.
لایه آخر عملکرد ایجاد زیبایی و یکدست سازی و محافظت از گچ را دارد.
انواع مختلفی از گچ وجود دارد که برای انواع مختلف سنگ تراشی مورد استفاده قرار می گیرد.
بهترین گچ چیست؟ انتخاب گچ به محیط قرار گیری گچ ارتباط دارد: در مناطق مرطوب ترجیحا از گچ های مبتنی بر آهک و سیمان استفاده می شود ، در حالی که در صورت عدم وجود چنین مشکلی ، آنهایی که بر پایه گچ هستند مناسب هستند.

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image