فروش مصالح

توضیح مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی هر ماده ای است که برای مصارف ساختمانی در ساخت خانه استفاده می شود. چوب ، سیمان ، سنگدانه ها ، فلزات ، آجر ، بتون ، خشت رایج ترین نوع مصالح ساختمانی است که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب این ها به اثربخشی هزینه آن ها برای پروژه های ساختمان بستگی دارد. فروش مصالح هادی حصارکی به شما در این زمینه کمک می کند.
بسیاری از مواد طبیعی موجود مانند خاک رس ، شن ، چوب و سنگ ، حتی از شاخه و برگ برای ساخت ساختمان ها استفاده شده است. به غیر از مواد طبیعی موجود ، بسیاری از محصولات دست ساز در دست استفاده هستند
ساخت مصالح ساختمانی در بسیاری از کشورها یک صنعت مستقر است و استفاده از این مواد معمولاً در کارهای تخصصی خاص مانند نجاری ، لوله کشی ، سقف سازی و عایق کاری انجام می شود. این مرجع مربوط به زیستگاه ها و ساختارهایی از جمله خانه است.
انواع فروش مصالح ساختمانی مورد استفاده در ساخت و ساز
مصالح ساختمانی طبیعی
مصالح ساختمانی را می توان به طور کلی به دو منبع طبیعی و مصنوعی طبقه بندی کرد. مواد طبیعی مواردی هستند که توسط صنایع فرآوری نشده یا حداقل پردازش می شوند ، مانند چوب یا شیشه.
مواد مصنوعی پس از دستکاری های زیاد انسانی مانند پلاستیک و رنگهای نفتی در محیط های صنعتی ساخته می شوند. هر دو کاربردهای خود را دارند.
 
گیاهان گل و لای ، سنگ و فیبر مهمترین مواد هستند ، در گذشته از چادرهای ساخته شده از مواد انعطاف پذیر مانند پارچه یا پوست استفاده می کردند مردم در سراسر جهان از این سه ماده در کنار هم برای ایجاد خانه هایی متناسب با شرایط آب و هوایی محلی خود استفاده کرده اند.
به طور کلی از سنگ و یا قلم مو به عنوان اجزای سازه اساسی در این ساختمان ها استفاده می شود ، در حالی که از گل برای پر کردن فضای بین ، به عنوان نوعی بتن و عایق استفاده می شود.
راک
سازه های صخره تا زمانی وجود داشته اند که تاریخ می تواند به یاد بیاورد. این طولانی ترین ماندگار مصالح ساختمانی است و معمولاً به راحتی در دسترس می باشد. انواع مختلفی از سنگ در سراسر جهان وجود دارد که همه آن ها دارای ویژگی های متفاوتی هستند که آنها را برای استفاده های خاص بهتر یا بدتر می کند.
سنگ ماده ای بسیار متراکم است بنابراین از آن نیز محافظت زیادی می کند ولی بدون استفاده از مقادیر زیادی از منابع گرمایشی ، گرم نگه داشتن سنگ سخت است.
تا زمانی که انسان ها یک سنگ را روی دیگری قرار داده اند ، دیوارهای سنگی خشک ساخته شده اند. سرانجام اشکال مختلفی از ملات برای نگه داشتن سنگ ها در کنار هم قرار گرفتند که سیمان رایج ترین آنها در حال حاضر است.
برس
سازه های قلم مو کاملاً از قسمت های گیاه ساخته شده است و عموماً در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری مانند جنگل های بارانی وجود دارد که از برگه ای بسیار بزرگی در ساختمان می توان استفاده کرد. آمریکایی های بومی اغلب سازه های قلم مویی را برای استراحت و زندگی در آنها ساخته بودند.
اینها بیشتر با شاخه ها ، شاخه ها و برگها و پوست و درختان شبیه به یک تخته یورو ساخته شده است. اینها با نامهای مختلف wickiups ، lean-tos و غیره نامگذاری شده بودند.

چوب
چوب محصولی از درختان و بعضی اوقات گیاهان فیبری دیگر است که در هنگام برش یا فشردن به الوار و چوب مانند تخته ، تخته و مواد مشابه برای مصارف ساختمانی استفاده می شود. این ماده از نوع ساختمان عمومی است و در ساخت و ساز تقریباً در هر نوع سازه در اکثر آب و هواها استفاده می شود.
چوب می تواند در برابر بارها بسیار انعطاف پذیر باشد و در هنگام خم شدن ، قدرت را حفظ کرده و در هنگام عمودی فشرده سازی فوق العاده قوی باشد.
آجر و بلوک
آجر بلوک ساخته شده از مواد کوره ای است که معمولاً خاک رس یا شیل است اما ممکن است دارای گل و لای کمتری نیز باشد. خاک رس را از طریق قالب و سپس برش سیم به اندازه مناسب (فرایند گل سخت).
بتن
بتن یک مصالح ساختمانی کامپوزیت است که از ترکیب سنگدانه ها (کامپوزیت) و چسب مانند سیمان ساخته شده است. متداول ترین شکل بتن سیمان پرتلند است که از سنگدانه های معدنی (به طور کلی شن و ماسه) ، سیمان پرتلند و آب تشکیل شده است.
فلز
فلز به عنوان چارچوب ساختاری برای ساختمان های بزرگتر مانند آسمان خراش ها یا به عنوان یک پوشش خارجی استفاده می شود.
شیشه
پنجره های روشن از زمان اختراع شیشه برای پوشاندن دهانه های کوچک در یک ساختمان استفاده شده است. آنها این امکان را برای انسان فراهم کردند که بتوانند نور را به اتاق ها برسانند و در عین حال هوا را در بیرون حفظ کنند. شیشه به طور کلی از مخلوط های ماسه و سیلیکات ساخته می شود و بسیار شکننده است.
سرامیک
سرامیک مواردی از قبیل کاشی ، لامپ ، و غیره است. کف سرامیکی ، دیوارها ، ضد برقی ، حتی سقف. بسیاری از کشورها برای پوشش بسیاری از ساختمان ها از کاشی های بام سرامیکی استفاده می کنند.
پلاستیک
لوله های پلاستیکی که در یک ساختمان آپارتمان در کف طبقه بتونی نفوذ می کنند
فوم
ورق پلاستیکی فوم به عنوان پشتیبان ملات آتش سوزی در بانک CIBC در تورنتو استفاده می شود
کامپوزیت های سیمانی
کامپوزیت های باند شده با سیمان کلاس مهمی از فروش مصالح ساختمانی هستند. این محصولات از خمیر سیمان آبرسان ساخته شده اند که چوب یا ذرات یکسان یا الیاف را به یکدیگر متصل می کنند تا از اجزای سازنده ساختمان های پیش ساخته استفاده کنند. از مواد مختلف فیبری از جمله کاغذ و فایبرگلاس به عنوان چسب استفاده شده است.
مصالح ساختمانی در صنعت مدرن
ساختمان مدرن یک صنعت چند میلیارد دلاری است و تولید و برداشت مواد اولیه برای اهداف ساختمانی در مقیاس جهانی است. غالباً یک مقام اصلی دولتی و تجاری بین ملل است.
مصالح ساختمانی مجازی
برخی از مواد مانند عکس ، تصاویر ، متن ممکن است مجازی تلقی شوند. در حالی که ، آنها معمولاً بر روی یک بستر از مواد طبیعی وجود دارند ، آنها از طریق فرایند بازنمایی کیفیت مختلفی از شور بودن را به مواد طبیعی بدست می آورند.
محصولات ساختمانی
وقتی در مورد ساخت محصولات صحبت می کنیم ، به ذرات آماده که در سخت افزارهای مختلف معماری و قطعات سخت افزاری تزئینی یک ساختمان تعبیه شده اند ، اشاره می کنیم.

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image