خرید شن و ماسه

شن ماده ای سست ، تکه تکه ، طبیعی است که از ذرات بسیار کمی از سنگ ها ، مرجان ها یا پوسته های تجزیه شده تشکیل شده است. خرید شن و ماسه برای تأمین فله ، استحکام و سایر خواص مصالح ساختمانی مانند آسفالت و بتن استفاده می شود. همچنین از آن به عنوان یک ماده تزئینی در محوطه سازی استفاده می شود. انواع خاص ماسه در ساخت شیشه و به عنوان ماده قالب گیری برای ریخته گری فلز استفاده می شود. شن های دیگر به عنوان ساینده در ماسه بندی و ساختن ماسه سنگ استفاده می شود.

سنگ زنی و صیقل دادن سنگ برای ساختن ابزارهای تیز و اشیاء دیگر. سنگ ها را روی تکه ای از ماسه سنگ خیس شده مالش می دادند تا لبه برش را بکشند. در بعضی موارد ، شن های سست روی صخره صاف پراکنده می شدند و اشیاء بر روی سطح شنی برای صاف کردن آن ها مالیده می شد. اولین مهره ها با لعاب شیشه ای در مصر ظاهر شد. این شیشه توسط ذوب ماسه ها ساخته شده است ، اگرچه احتمالاً شیشه های طبیعی رخ داده شده توسط فعالیت آتشفشانی مدت ها قبل از آن زمان شناخته شده بودند.

خرید شن و ماسه برای تولید شیشه استفاده می شد. تولید ماسه برای اهداف ساختمانی با فشار به جاده های آسفالت شده در طول جنگ جهانی اول و تا دهه 1920 افزایش یافت. افزایش استفاده از بتن برای ساخت و سازها ، باعث تقویت دیگری در تولید شد.

امروزه ، پردازش شن و ماسه یک تجارت چند میلیارد دلاری است که کارخانه های آن شامل کارخانه های بسیار کوچکی است که ماسه و شن را تا چند پیمانکار ساختمان محلی تهیه می کند تا کارخانه های بسیار بزرگ و خودکار که صدها کامیون بار ماسه را در روز عرضه می کنند

شایع ترین ماسه از ذرات کوارتز و فلدسپار تشکیل شده است. ذرات شن کوارتز بی رنگ یا کمی صورتی هستند ، در حالی که ماسه فلدسپار رنگ صورتی یا کهربایی دارد. ماسه های سیاه ، مانند آن هایی که در هاوایی یافت می شوند ، از ذرات ابسیدین تشکیل شده توسط فعالیت آتشفشانی تشکیل شده اند. ماسه های سیاه دیگر شامل موادی مانند مگنتیت و همبرلند است. ماسه های مرجانی سفید یا خاکستری هستند و ماسه های تشکیل شده از قطعات پوسته شکسته معمولاً قهوه ای روشن هستند. ماسه های سفید در خلیج مکزیک از ذرات صاف سنگ آهک معروف به اولیت ساخته شده است که از کلمه یونانی به معنی سنگ تخم گرفته شده است. ماسه های سفید در نیومکزیکو از بلورهای گچی ساخته شده است. به طور معمول ، گچ توسط آب باران حل می شود ، اما ناحیه اطراف ماسه های سفید آنقدر خشک است که کریستال ها برای تشکیل تپه های عایق بندی شده زنده می مانند.

ماسه های کوارتز که از نظر محتوای سیلیس زیاد هستند برای ساخت شیشه استفاده می شود. هنگامی که ماسه های کوارتز خرد می شوند ، ذرات با لبه های تیز و زاویه دار تولید می شوند که بعضی اوقات برای ساختن ماسه سنگ برای صاف کردن چوب استفاده می شود. ماسه سنگ یک ماده رسوبی ، سنگی است که تحت فشار تشکیل شده است و از ذرات ماسه ای تشکیل شده است که توسط یک ماده سیمانی مانند کربنات کلسیم نگه داشته می شوند.

خرید شن و ماسه ریخته گری برای ریخته گری فلزی استفاده می شود. آنها از حدود 80٪ -92٪ سیلیس ، تا 15٪ آلومینا و 2٪ اکسید آهن تشکیل شده اند. مقدار آلومینا به شن و ماسه قالب خواص مناسب اتصال را برای نگه داشتن شکل حفره قالب می دهد.

شن و ماسه ای که از ساحل یک رودخانه ریخته می شود و به هیچ وجه شسته نمی شود و یا طبقه بندی نمی شود ، به عنوان ماسه بانکی شناخته می شود. در ساخت و سازهای عمومی و محوطه سازی استفاده می شود.


درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image