خرید و فروش گچ

کار با ریخته گری ، بتن و ساخت قالب در سیلیکون ، فایبرگلاس و پلی اورتان  برای تهیه گچ لازم است. بنابراین تجربه و دانش گسترده در مورد همه چیز در مورد گچ و ساخت قالب مورد نیاز است. وبا مواد و ابزارهای قالب بندی و مدل سازی از جمله جسمونیت ، سیلیکون  و فایبرگلاس و موارد دیگر را شامل شود.

مزایای خرید وفروش گچ :

 • تولید به روش پخت غیر مستقیم از طریق روغن داغ.
 • دانه های ریز و سفید.
 • زمان بیشتری برای اتصال ، در مقایسه با نمونه های مشابه.

بیشترین کاربرد خرید وفروش گچ را می توان دراتاق های طاقچه، دیوارهای صفحه، قالب سازی، کاردر زیرسفید کردن دیوار دید.

تاریخ گچ کاری: نوعی گچ کاری توسط تمدنهای بدوی مورد استفاده قرار گرفت و با استفاده از گل ، ساختارهای بادوام و مقاوم در برابر آب و هوا ایجاد کرد. گچ کاری قدیم حاوی گچ کاری های قابل مقایسه با نمونه های امروزی است که حدود 4000 سال بعد سخت و بادوام باقی می ماند.صنعتگران از گچ استفاده می کردند ، عمدتا برای پوشاندن قسمت بیرونی وداخلی معابد. در طول تاریخ ، سقف های گچ به طور فزاینده ای زینتی می شدند . با این وجود ، استفاده از گچ به عنوان وسیله ای برای نشان دادن مهارت و بیان هنری تا قرن نوزدهم کاهش یافته بود ، هنگامی که تقلید و تولید مثل مکانیکی ، آن را به عنوان یک وسیله خلاق جابجا کرد. با این حال ، گچ هنوز هم به عنوان یک  سطح برای دیوارهای داخلی ، سقف ها ، و هنوز هم گاهی اوقات برای دیوارهای بیرونی استفاده می شود.

انواع گچ :

نوعی گچ به نام پاریس رایج ترین شکل گچ برای دیوارهای داخلی است. این ماده با گرم کردن گچ تا حدود 150 درجه سانتیگراد (300 درجه فارنهایت) تولید می شود. هنگامی که با آب مخلوط شد ، پودر گچ خشک مجدداً به گچ تبدیل می شود. گچ اصلاح نشده بعد از مخلوط کردن حدود 10 دقیقه شروع به تنظیم می کند ، اما تا زمان 72 ساعت از کار باقی نمی ماند. گچ پاریس از خصوصیات ضد آتش خوبی برخوردار است.

  گچ آهک :گچ آهک ترکیبی از هیدروکسید کلسیم (آهک) و شن (یا سایر پرکننده های بی اثر) است. ممکن است برای جلوگیری از ترک خوردگی و کاهش انقباض ، گاهی اوقات با موی حیوان تقویت شود. گچ از طریق تماس با دی اکسید کربن در جو تنظیم می شود که هیدروکسید کلسیم را به کربنات کلسیم (سنگ آهک) تبدیل می کند. به طور معمول انعطاف پذیر و تنفس بیشتری نسبت به گچ و سیمان دارد و بیشتر در خواص قدیمی استفاده می شود.

گچ سیمانی : گچ سیمانی ترکیبی از شن ، سیمان و آب است. معمولاً در فضای داخلی و خارجی از سنگ تراشی استفاده می شود. در حالی که قادر به دستیابی به یک سطح صاف است ، فضای داخلی گاهی اوقات نیاز به یک لایه اضافیی از گچ دارند. گچ سیمانی مقاومت بیشتری در برابر رطوبت نسبت به گچ پاریس دارد.

گچ خشت: گچ خشت به عنوان جایگزینی پایدار برای گچ های مدرن ، با انرژی تجسم کمتری نسبت به گچ ، سیمان یا گچ بر پایه آهک در نظر گرفته شده است. این ماده با افزودنی های فیبر برای افزایش استحکام آن و در طیف وسیعی از رنگ های طبیعی موجود است.

در هنگام خرید وفروش گچ می توان از برنامه خود گچ استفاده کرد که شامل:

 • از گچ پایان تخته روی گچ استفاده می شود.
 • گچ باندینگ به عنوان زیر پوش استفاده می شود ، که روی دیوارهای جدید اعمال می شود.
 • گچ قهوه ای به عنوان زیر پوشش برای سطوح خاص جاذب استفاده می شود.
 • گچ دري با مقاومت در برابر رطوبت دیوارهایی را که دارای دوره ضد خشکی درج یا تزریق شده بودند ، ارائه می دهد.
 • گچ های دیواری شبیه به گچ قهوه ای است ، اما سریعتر خشک می شود و مقاومت بهتری در برابر ضربه دارد.
 • از گچ مقاوم در برابر حرارت برای دیوارها و سینه های دودکش استفاده می شود که دمای آن ممکن است از 50 درجه سانتیگراد فراتر رود.
 • گچ چند منظوره یک گچ کت بالا است.
 • گچ یک لایه به طور معمول به عنوان گچ وصله استفاده می شود.
 • گچ پالت سخت مقاومت استثنایی در برابر ضربه دارد.

تکنیک های گچ کاری: گچ به طور معمول در لایه هایی ساخته می شود که تعداد لایه ها به آن بستگی دارد به زبری سطح. دیواره های برهنه خشن ، ممکن است به سه لایه گچ احتیاج داشته باشد ، در حالی که ممکن است تخته های گچ فقط به یک ضخامت نهایی از 2 تا 3 میلی متر نیاز داشته باشند.ترکیب گچ ، که به طور معمول خشک تهیه می شود ، ابتدا باید با آب مخلوط شود ، با دقت لازم برای دستیابی به قوام صحیح خامه ای. مخلوط کردن بهتر است با اضافه کردن گچ به آب باشد. سپس می توان گچ را روی دیوار اعمال کرد. اولین روکش بکار رفته ، خراشیده شده و برای خشک شدن باقی مانده است. این توسط پوشش دوم و در نهایت یک لایه سوم به پایان رسید.


درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی مفتخر است با سالها تجربه در تهیه و توزیع مصالح ساختمانی از قبیل سیمان ، گچ ، آهک ، قیر ، یونولیت ، سیمان ساوه، سیمان سفید، گچ سفید کاری، تیغه سفال، آجرفشاری ، آجر بهمنی(10سوراخ) ، موزاییک، فندوله، آهک بسته ای، انواع بلوک، پودر سنگ،خاک ، یراق آلات ، تخته بنایی ، پنل گچی ، پوکه ، گروت ، دیوار گچی و ... با خدماتی نوین در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :

پونک، سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه دوم، پلاک ۱۴، پخش مصالح هادی حصارکی

تلفن تماس : 

021-44854255 , 021-44830183 , 09121500027

فکس :

021-44830183

 
 
 

نقشه

Image