فروش سیمان پاکتی

سیمان پاکتی

برای خرید سیمان پاکتی شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی در خدمت سازندگان و مصرف کنندگان خرده فروش و عمده فروش می باشد وبا ارائه محصولاتی مصالح ساختمانی با کیفیت و مرغوب در جهت رضایت عزیزان می باشد.خرید و فروش سیمان پاکتی و فروش آن جز خدمات این مجموعه است.
تعریف سیمان
سیمان به ماده ای چسبناک گفته می شود که که در مجاورت هوا و آب و محلی که هوا نیست سخت می گردد. سیمان را در ساختن بتن و ملات های سیمانی استفتده می کنند. سیمان را با آب مخلوط کرده سفت و سخت می گردد و جسمی یکپارچه را به وجود می آورد. کارخانه سیمان در مجاورت معدن قرار دارد و از خاک مارون و سنگ آهک تشکیل می شود. مرحله اول خاک مارون و سنگ آهک و ماده ای بنام بوکسید را از معادن استخراج می کنند و وارد دستگاه خرد کن می گردند.

انواع سیمان

• نوع اول : سیمان های هیدولیکی
• نوع دوم : سیمان های آمیخته
• نوع سوم : سیمان سفید
• نوع چهارم :سیمان پرتلند رنگی
نحوه بسته بندی سیمان
سیمان به دو شکل فله ای و پاکتی بسته بندی می شود. برای خرید سیمان پاکتی بانازلترین قیمت ارئه می شود. در بیشتر استان های کشور ایران کارخانه سیمان قرار دارد و درتولید سیمان به خود کفا رسیده اند وحتی به کشورهای همسایه هم صادرات صورت می پذیرد. شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی در تهیه مصالح ساختمانی پیشتاز می باشد.
تفاوت سیمان سیاه و سفید

یکی از تفاوتهای سیمان سیاه و سفید در کاربرد آن ها در صنعت ساختمان می باشد، سیمان در حالت کلی از آهک و رس تشکیل می شود، دلیل رنگ تیره سیمان وجود سولفات آهن و سولفات منیزیم در سیمان می باشد برای سفید شدن باید سولفات آهن و منیزیم از سیمان را حذف کرد. شرکت پخش مصالح ساختمانی حصارکی در زمینه خرید سیمان در تهران فعالیت می کند.