خرید گروت در غرب تهران

خرید گروت در غرب تهران

شرکت مصالح ساختمانی هادی حصارکی تولید کننده انواع گروت های ساختمانی در غرب تهران میباشد .
گروت تشکیل شده از آب ، سیمان ، ماسه و افزودنی های متداول دیگر می باشد. از گروت ها جهت پر کردن فضاهای خالی و ترک های بزرگ ، لایه لایه شدن و یا خرد شدن استفاده می شود.از این لحاظ کاربرد گروت مشابه ملات می باشد.گروت کاربردی در زیر صفحه ستون ها، آنکربلت ها، نصب ریل ماشین آلات، برینگ پل ها، بلت ها، ریل ها، حایل ها دارند. مهم ترین مزایای گروت ها این است که مکانی که در آن گروت ریخته می شود را کامل پر می کند. چون گروت منبست شونده خاصیت غیر انقباضی دارد از گروت آماده جهت مصارف مختلفی مثل، زیر صفحه ستون ها، آنکربلت ها، نصب ریل ماشین آلات، برینگ پل ها، بلت ها، ریل ها، حایل ها و ...استفاده می شود.
گروت نباید دچار جداشدگی آب و سنگدانه از هم شود و ته نشین نشود. گروت نباید دچار جمع شدگی قابل ملاحظه ای شود. گروت باید توان نگهداری آب ملات بتنی و سیمان را داشته باشد. 
گروت انواع مختلفی دارد که هریک از این نوع گروت ها دارای خصوصیات و عملکرد مشخص و منحصر بفردی می باشند که پاسخگوی نیاز خواهند بود. ملات ها و گروت ها باعث مقاومت های مطلوب و مطمئن و همچنین اتصال پایدار بین ملات یا گروت و سازها قرار گیرد و بر روی آن گروت یا ملات قرارگیرد از یک طرف و سطح زیرکار از طرف دیگر می شود. بطور کلی دو روش ملات ریزی یا گروت ریزی در داخل حفرات در محل اتصال آنکرو وجود دارد. 

انواع گروت
•گروت منبسط شونده بر پایه سیمان.
•گروت سیمانی اصلاح شده با مواد پلیمری.
•گروت اپوکسی دوجزیی و یا سه جزیی.
•گروت آماده منبسط شونده.

شما می توانید جهت مشاوره در زمینه انواع گروت و نیز استعلام قیمت خرید گروت با بخش فروش مصالح ساختمانی هادی حصارکی تماس حاصل فرمایید .
09121500027 -021-44830183 


 


مصالح ساختمانی هادی حصارکی