فروش دیوار گچی فوم دار

فروش دیوار گچی فوم دار

مصالح ساختمانی هادی حصارکی اولین تولید کننده انواع دیوارهای دیوار گچی فوم دار در تهران میباشد .
ساختار دیوار گچی فوم دار :
این ساختارشامل گچ (دارای خواص شیمیائی مخصوص با مقاومت مناسب در برابر آتش‌سوزی) که بین دو لایه از ورقهای مقوائی مخصوص قرار می‌گیرد می‌باشد.
ورق روئی برای اجرای انواع مختلف پوشش نهائی شامل: (بتونه کاری، رنگ آمیزی، کاغذ دیواری و...) و یک ورق قوی بعنوان لایه زیرین استفاده می‌شود. این نوع ساختار خشک با مقاومت خوب و مناسب در مقابل آتش‌سوزی و قابل نصب بر روی زیر سازی چوبی، پروفیلهای فلزی (گالوانیزه) و دیوارهای معمولی می‌باشد. این سیستم طوری طراحی شده تا با پوشش مناسب در درزهای اتصال به یک سیستم یکپارچه تبدیل گردد. با استفاده از این سیستم علاوه بر کاهش بار مرده ساختمان اثرات تخریبی حاصل از نیروی زلزله بر ساختمان کاهش یافته و از خسارتهای جانی زیاد در زمان وقوع زلزله جلوگیری می‌شود . در ایران طبق آئین نامة ۲۸۰۰، سبک سازی تا مرحله‌ ای صورت می‌گیرد که ممان مقاوم واژگونی به ممان محرک از ۱/۷۵ کمتر نشود.

برخی از ویژگی های دیوار های گچی (فوم دار) :
1.سبک بودن وزن هنگام حمل و ساخت و ساز
2.بدون لرزش در ساختمان های طبقاتی
3.مقاوم در برابر بلاهای طبیعی ( باد و زلزله و... )
4.دارای جداره فومی برای نفو ناپذیری سرما و گرما
5.جلوگیری از ورود صدا های ناهنجار تا حد 87 درصد

محسنات و کاربرد دیوارگچی صداگیر :
دیوار گچی صداگیر در ضخامت 8 سانتیمتر ضمن صرفه جوئی درفضای مفید ساختمانها، عایق مناسبی هم از نظر حرارتی وهم از نظر صوتی میباشد و به علت سبکی وزن به سبک سازی در ساختمان کمک میکند. با استفاده از دیوار گچی صداگیر در پروژه های ساختمانی خود، ضمن سرعت بخشیدن به پیشرفت عملیات اجرایی صرفه جویی چشمگیری در هزینه های آهن، سیمان و دیگر مصالح را خواهید داشت.
دیوار گچی صداگیر از لحاظ زیست محیطی نیز بسیار مفید بوده و از لانه گذاری حشرات جلوگیری میکند و از نظر انجام عملیات اجرایی، به علت جاسازی های ایجاد شده در اطراف قطعات ( کام و زبانه ) بسیار آسان و سریع است و پس از نصب نیازی به گچ و خاک و گچ کاری ندارد و فقط به منظور محو شدن آثار جا سازی های تاسیساتی و بندها کافی است که یک لایه 3 الی 5 میلیمتر نرمه کشی با گچ نازک کاری سطح دیوار ایجاد شده را پوشش دهید تا آماده رنگ شود.
مصالح ساختمانی هادی حصارکی انوع دیوار گچی با قیمت مناسب و ارزان و با کیفیت ت.لید مینماید  جهت سفارش با ما در تماس باشید .
09121500027 -021-44830183 


مصالح ساختمانی هادی هادی حصارکی