خرید و فروش آجر

خرید و فروش آجر

شرکت حصارکی در زمینه تولید انواع محصولات آجری، با سالها تجربه در زمینه تولید ، تامین و عرضه انواع آجر ، سفال ، تیغه ، آجر فشاری ،نما و آجر نسوز در ابعاد و رنگهای مختلف ، به صورت فله ، بسته بندی و پالت شده ، در زمینه مصالح ساختمانی به شمار می رود .
آجر به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیرباز مورد استفاده بوده است و قدیمی ترین مصالح ساخته ی دست بشر به شمار می آید.
خواص آجر باعث شده که به عنوان مصالح پر کننده ی دیوار، سقف و ... پرمصرف ترین مصالح باشد.
اجرانواع مختلفی دارد که شرکت حصارکی به شرح چند مورد آن میپردازد .
آجر لعابی
از مزایای لعاب افزایش مقاومت در برابر عوامل فرسایشی و هوازدگی است، بافت صاف وصیقلی آن مانع از نفوذ آب به درون آجر میشود و در برابر عوامل شیمیایی پایدارتر می شود. انتخاب مواد اولیه در تولید آجر لعاب دار اهمیت زیادی دارد.

آجر نسوز
مواد اولیه و روند تولید آجر نسوز برحسب محل مصرف، حرارت کوره، محیط شیمیایی، فشار، سایش و تغییرات درجه دما متغیر است و با حداقل مواد گداز آور تهیه می شود. در واقع از انواع خاک های نسوز تهیه می‌شود.آجر نسوز نما فقط برای نمای خارجی ساختمان نیست، بلکه در فضاهای داخلی و مرطوب مانند حمام و آشپزخانه و حتی کف نیز قابل استفاده است.
آجر نسوز را می توان در رنگ های بسیار متنوع از جمله :مشکی ، سفید ، قهواه ای، قرمز، پرتقالی ، صورتی، یاسی ، شاموتی و بسیاری دیگر از رنگها و همچنین در ابعاد مختلف متناسب با سلیقه با هر ترکیب سایز و رنگ، استفاده نمود.
آجر نما 10 سوراخ
آجری که سطح مقطع آن دارای 8 تا 10 سوراخ به قطر 5/1 تا 5/2 سانتی متر باشد، آجر نما 10 سوراخ نامیده می شود.از این آجر بیشتر جهت نما و دیوار سالن ها و سوله ها و ساختمانهای صنعتی استفاده می شود.سوراخهای موجود در آجر باعث قفل شدن میلگرد در آجر می شود،که برای مقاومت در برابر زلزله حائز اهمیت است.آجر نما 10 سوراخ را می توان در ابعاد و رنگهای مختلف تهیه نمود.
آجر 10 سوراخ توکار
آجر 10 سوراخ توکار از انواع آجر های توکار است که از آن می توان در :طاق ضربی،بین دیوار و یا دیوار های جدا کننده سازه استفاده نمود.