قیمت پودر سنگ

قیمت پودر سنگ

پودر سنگ مواد پودری‌شکل و بسیار ریزی گفته می‌شود که از سنگ‌ها که بر اثر نیروی سایش یخچال‌ها بر کف یخچال به‌وجود می‌آید.وقتی یخ و مواد متشکل از قطعاتت سنگی در حال حرکت است، سنگ، پاره‌سنگ، ریگ، ماسه و سیلت را بر روی یخچال به‌صورت یک سوهان یا سمباده می‌کشد و قطعات سنگی داخل خود را می‌ساید، البته در اینن حال ابزار سایش نیز به‌نوبه خود ساییده می‌شود. این سایش متقابل باعث تولید پودر سنگمی‌شود.
جهت ملات سیمان سفید جهت دوغاب برای کاشی و سرامیک – استفاده در نما ساختمان با استفاده از سیمان سفید – از پودر سنگ در چسب آماده کاشی و سرامیک استفاده میشود .

بیشترین کاربرد خاک سنگ یا پودر سنگ در صنایع ساختمانی هادی حصارکی است که از آن برای ترکیب با سایر مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان و سیمان سفید استفاده می شود زیرا علاوه بر اینکه دارای چسبندگی بسیار زیادی بوده و استحکام سازه را افزایش می دهد. همچنین مانع از ترک خوردن سیمان پس از خشک شدن می شود. برای مصرف سنگ ها نیاز است که ابتدا به صورت کوبیده شده و به شکل پودر دانه بندی شده در آید. انواع مختلف پودر خاک سنگ عبارتند از پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ قم ، پودر سنگ آهک ، پودر سنگ مرداب و …مصالح ساختمانی هادی حصارکی
پخش مصالح ساختمانی حصارکی یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان پودر سنگ با کیفیت مناسب و عالی میباشد .

 ما بدون واسطه با کارخانجات مصالح ساختمانی در ارتباط هستیم پس بهترین قیمت ها را در تهران برای مشتریان در امر فروش مصالح ساختمانی در تهران داریم.

جهت تهیه انواع پودر سنگ به صورت کلی و جزئی، و اطلاع از قيمتها با مصالح ساختمانی حصارکی تماس بگیرید.
 09121500027  -021-44854255