شن و ماسه ساختمانی

شن و ماسه ساختمانی

 آردسنگ یا پودرسنگ که در زبان انگلیسیبه Rock Flour مشهور است . به موادی گفته می‌شود که بسیار ریز بوده و حالت پودری شکل دارند. نحوه تشکیل این مواد این گونه است که  بر اثر نیروی سایش یخچال‌ها بر کف یخچال‌ به‌وجود می‌آید. وقتی یخ و مواد تشکیل شده از قطعات سنگی در حرکتهستند، سنگ، ریگ، ماسه، پاره‌سنگ، و سیلت را بر روی یخچال‌ به‌صورت یک سوهان یا سمباده می‌کشد و تکهسنگی های داخل خود را می‌ساید، البته در این حال ابزار سایش نیز به‌ نوبه خود ساییده می‌شود. این سایش منجر به تولید آردسنگ می‌شود. گاهی رودهای حاصل از ذوب یخ دارای آبی کدر رنگ هستند و به رنگ خاکستری که این خود گواهی بر نیروی سایشی یخ و ناشی از عمل فرسایش است.
پودر سنگ جوشقان این شرکت به دلیل کیفیت بی نظیر و عالی آن، دارای قدرت چسبندگی فوق العاده ای است که پس از کار به هیچ عنوان ترک بر نمی خورد و تحت هیچ شرایطی دچار شوره زدگی یا تغییر رنگ و حالت نخواهد شد. 
از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی طبیعی مانند کربنات کلسیم, گرانیک, مرمریت, سنگ آهن, سنگ نقره و ... به دست می آید. 
انواع گوناگونی از پودر سنگ در بازار ایران وجود که نیاز بخش های صنعتی و تولیدی را برطرف نموده است . برخی از انواع خاک سنگ عبارتند از:
-پودر خاک سنگ قم
-پودر خاک سنگ سوپر
-پودر خاک سنگ جوشقان
-پودر خاک سنگ سبزوار
-پودر خاک سنگ ساوه 
تولید پودر سنگ جوشقان به دو صورت طبیعی و صنعتی می باشد. در طبیعت بر اثر اصطکاک لایه های گوناگون پوسته زمین و درگیری سنگ ها با هم بخشی از آن بصورت پودر در می آید. همچنین بر اثر تکان یخچال های عظیم طبیعی نیز لایه های پایینی آن ها به دلیل تحمل فشار چندین هزار تنی به حالت پودری تبدیل می شوند که آن را پودر سنگ Rock Flour می نامند.
اما برای تولید صنعتی پودر خاک سنگ از دستگاه ها و ماشین آلات سنگ کوبی استفاده می شود که با استفاده از فک های قدرتمند اقدام به خردایش سنگ های مختلف می نماید.
کاربرد اصلی آرد سنگ در صنایع ساختمانی سازی است که از آن برای مخلوط با سایر مصالح ساختمانی مانند سیمان, سیمان سفید و ... استفاده می شود زیرا علاوه بر چسبندگی بسیار زیادی قدرت استحکام سازه را افزایش داده, همچنین مانع از ترک سیمان پس از خشک شدن می شود.
شرکت حصارکی به عنوان نمایندگی خرید و فروش پودرسنگ‌ جوشقان و دیگر پودرسنگ ها اقدام به فروش محصولات خود نموده است.
برای تهیه پودرسنگ جوشقان و آگاهی از قیمت پودر سنگ در شرکت حصارکی می توانید به صورت حضوری از شرکت حصارکی خرید نمایید و یا به صورت اینترنتی و با ثبت سفارش آنلاین خرید خود را انجام دهید .
شرکت حصارکی سالهاست که در خرید و فروش پودرسنگ  تجربه دارد.
برای ثبت سفارشات با شماره زیر تماس حاصل نمایید .
021-44830183 -09121500027