پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان

پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان پودر سنگ جوشقان با کیفیت مناسب و عالی در بسته بندی کیسه ای است.
پودر سنگ از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی موجود در طبیعت نظیر کربنات کلسیم، سنگ آهک, مرمریت, گرانیک, سنگ آهن, سنگ نقره و… تولید می گردد.این ماده دارای کلیه خواص کانی کوبیده شده بوده با این تفاوت که به دلیل دارا بودن سایز بندی پودری و میکرونیزه و افزایش سطح تماس, علاوه بر اینکه خواص موجود در آن کاملا” در دسترس می باشد همچنین در صنایع مختلف به راحتی استفاده می گردد.

پودر سنگ جوشقان دارای قیمت بالاتری نسبت به پودر سنگ سایر نقاط کشور می باشد که این امر به دلیل کیفیت بالاتر آن است زیرا پودر سنگ جوشقان استحکام بالایی داشته . پس از گذشت سال ها همچنان ترک نمی خورد. سنگ جوشقان یکی دیگر از سنگ های معدنی است که پودر و سنگ دانه بندی شده آن جهت مصارف ساختمانی و صنعتی و هنری و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. سنگ جوشقان به علت جذب سیمان بالا در ملات شسته سیمانی باعث می شود سطحی بدون ترک و شکستگی در پایان کار ایجاد شود از این رو استفاده از پودر جوشقان برای بدست اورد سطح بدون ترک حتی در سیمان کاری (سیمان سفید)و یا سایر نما های سیمانی واجب و ضروری است.

بیشترین کاربرد خاک سنگ در صنایع ساختمانی سازی است که از آن برای ترکیب با سایر مصالح ساختمانی مانند سیمان, گچ, سیمان سفید و ... استفاده می شود زیرا علاوه بر اینکه دارای چسبندگی بسیار زیادی بوده و استحکام سازه را افزایش می دهد, همچنین مانع از ترک خوردن سیمان پس از خشک شدن می شود.

پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان پودر سنگ با کیفیت مناسب و عالی میباشد .

جهت تهیه انواع پودر سنگ به صورت کلی و جزئی، با مصالح ساختمانی حصارکی تماس بگیرید.
 
 09121500027  -021-44854255 


مصالح ساختمانی هادی حصارکی