خرید پودر سنگ|پودر سنگ چیست؟|فروش پودر سنگ

پودر سنگ چیست؟

پودر سنگ ، همچنین به عنوان ریزه ، گرد و غبار معدن ، غربالگری معادن سنگ و گرانیت تجزیه شده نیز شناخته می شود ، یکی از رایج ترین محصولات جانبی سنگی است. این نسخه سست تر و تیره تر ماسه است که از طریق دستگاه خرد کننده پردازش می شود و به نوبه خود سنگ خرد شده را تولید می کند. صفحه این دستگاه قطعات بزرگتر سنگ خرد شده را به دام می اندازد ، بنابراین فقط قطعات کوچکتر سنگ خرد شده از طریق صفحه مجاز می باشند. هرچه سوراخ های صفحه نمایش کوچکتر باشد ، سنگ خرد شده ریز تر است.
 

نحوه استفاده از پودر سنگ

سنگ خرد شده معمولاً به عنوان پایه ای برای سنگ فرش های سنگی در طی پروژه های کوچک و خانگی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال؛ از آن جا که به اندازه کافی محکم است که می تواند در فشار سنگفرش ها مقاومت کند ، دارای خواص تخلیه ای فوق العاده ای است ، همچنین می توان آن را صاف کرد ، می توان برای پروژه های مختلف دیگری از جمله آجر در پیاده روها ، عرصه های اسب ، مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روی و ... استفاده کرد.
به دلیل داشتن سطح غیر انبوه و محکم ، نه تنها پایه منطقه را از رطوبت محافظت می کند ، بنابراین از رشد قالب جلوگیری می کند بلکه به طور موثری مانع از به وجود آمدن چمن و علف های هرز در بین سنگفرش ها می شود.
 
فروش پودر سنگ در سایت حصارکی یکی از اسان ترین روش های خرید پودر سنگ است.
هنگامی که از سنگ های بزرگتر استفاده می شود ، آن را به عنوان ماده اتصال دهنده ، از قبیل در راهروها ، آسفالت سیمانی خیابان ها و پیاده روها استفاده می شود.
فروش پودر سنگ به دلیل عملکرد خوب ژلینگ و کم هزینه بودن به عنوان ماده جایگزین جدید سیمان در بتن مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور كاهش هزينه برگشت آب و ارزيابي پتانسيل مواد سرمايه گذاري ، مجموعه اي از آزمايش ها به منظور تحليل قدرت و مكانيسم واكنش هيدراسيون باطله هاي پودر سنگ انجام شد. تجزیه و تحلیل بر اساس SPC و ضایعات صورت گرفت که به ترتیب به عنوان عامل ژلینگ و دانه بندی مورد استفاده قرار گرفتند. نتایج نشان داد که قدرت برگشتی در مرحله اولیه بسیار کاهش یافته و در مراحل پایانی کمی کاهش می یابد. میزان پودر سنگ کمتر از 15 درصد بود که نیاز به روش معدن را برآورده می کرد. افزودن پودر سنگ باعث کاهش محتوای جذب شده و مویرگ در مراحل اولیه شد ، در حالی که در مراحل میانی افزایش یافته است.
هنگام تولید و فروش پودر سنگ ، این فرایند خرد شدن سنگ یک پودر سنگ ایجاد می کند ، که می تواند جمع آوری شود و از آن برای تولید SPC استفاده شود. بیشتر ذرات پودر سنگ از 1 میکرومتر تا 100 میکرومتر است و کار با آن ها ، حمل و نقل و بازیافت آنها دشوار است. مقدار پودر سنگ تولید شده از کارخانه های سنگ فرش سنگین در چین تقریباً 10 میلیون تن در سال است که بیشتر آنها در خاک ریخته می شود. دفع پودر سنگ یک مشکل بزرگ زیست محیطی است و بنابراین ، علاقه زیادی برای یافتن راه حل هایی برای استفاده بی خطر از آن وجود دارد. سیمان پرتلند به عنوان یک عامل ژل کننده در پس اندازهای سنتی در معادن مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که هزینه بالای سیمان به یک جایگزین ارزان قیمت مناسب نیاز دارد.