فروش گروت

گروت

گروت سنگدانه های دانه بندی شده متشکل از آب ، سیمان ، ماسه ، الیاف پلی پروپیلن ، روانسازها و مواد ضد انقباض و ... می باشد که درواقع از آن ها بعنوان ملات می توان استفاده کرد. گروت ها در انواع و کاربردهای گوناگون و متنوع مورد استفاده قرار می گیرند.
 

ویژگی های گروت

گروت با کیفیت از میزان قوام یافتگی و سیال بودن شناخته می شود زیرا گروت نامرغوب در حالت عادی جاری می شود.
آب و سنگدانه گروت نباید دچار جداشدگی از هم و ته نشینی شود.
جمع شدگی قابل ملاحظه ی گروت نیز عاملی بر نامرغوبی آن به حساب می آید.
گروت خوب و مناسب باید توان نگهداری آب ملات بتنی و سیمان را داشته باشد.
همچنین گروت باید در بازه زمانی حداقلی به مقاومت مطلوبی دست یابد.
 
مجموعه مواردی که در بالا ذکر شد مشروط به همگونی مخلوط، مواد چسباننده و مصالح سنگی و مواد افزودنی می باشد. درصورت ساخته شدن مخلوط گروت در کارگاه ساختمانی و استفاده از مصالح سنگی موجود در آن، دانه بندی مناسب در گروت بدست نخواهد آمد.

برای خرید و فروش گروت مرغوب باید به موارد ذکر شده توجه کرد.

برای دست یافتن به گروت ، درصد بهینه مواد چسباننده و افزودنی و مصالح سنگی در چنین شرایطی از نظر تکنیکی تقریباً غیر ممکن خواهد بود و از نظر اقتصادی نیز کاملاً غیر اقتصادی است. به همین دلیل است که از گروت مخلوط آماده ایده آلی برای گروت ریزی و گروت کاری استفاده می شود. این نوع گروت های مخلوط آماده تحت شرایط کنترل شده و فرموله شده و از پیش مخلوط شده در کارخانه بسته بندی می شوند. از آنجایی که خصوصیات عملکرد این مواد به طور دقیق مشخص و معلوم است، چنانچه طبق راهنمای سازنده بکار برده شوند و همچنین بطور مناسب مخلوط، تحکیم و عمل آوری شود، نتایج مثبت و رضایت بخشی را خواهید داشت.

کاربرد گروت

گروت ها جهت پر کردن فضاهای خالی و ترک های بزرگ ، لایه لایه شدن و یا خرد شدن استفاده می شوند.

کاربرد دیگر گروت در زیر صفحه ستون ها، آنکربلت ها، نصب ریل ماشین آلات، برینگ پل ها، بلت ها، ریل ها، حایل ها می باشد.

مهم ترین مزیت و کاربرد گروت ها این است که مکانی که در آن گروت ریخته می شود را کامل پر می کند. چون گروت منبست شونده خاصیت غیر انقباضی دارد.

گروت ها توان جذب نیروهای وارد و انتقال آنها به بخش زیرکار را دارند.

انواع گروت :

گروت سیمانی ویژه

گروت سیمانی نرمال

گروت اپوکسی دو جزئی

گروت اپوکسی سه جزئی

 

شرکت پخش مصالح ساختمانی هادی حصارکی با ارائه خدماتی نوین در خرید و فروش گروت در خدمت همکاران عزیز و هموطنان گرامی می باشد.